EN
EE
FI
РУ
+372 55568231
Firmast EZVIZ -20%
Videovalve
Videovalve komplektid IP kaamerad HIKVISION DAHUA EZVIZ by Hikvision Kodune WiFi-kaamerad REOLINK IMOU by Dahua
Video-fono uksetelefonid
IP videouksetelefoni komplektid Juhtmeta Wi-Fi IP uksekell HikVision IP fonosüsteemid Dahua IP fonosüsteemid Video-fonolukkud Commax
Valveseadmed
AJAX HIKVISION AX PRO Series ELDES PARADOX Suitsuandurid
Kohaletoimetamine Garantii ja Tagastamine Kontaktid

NET TRANSCEIVER SFP 10KM/T8611 5801-801 AXIS


v1eikqrmix.jpg

NET TRANSCEIVER SFP 10KM/T8611 5801-801 AXIS


Kood E1235226
Tootja kood 5801-801
Laoseis Ajutiselt ei ole laos, palun võtke meiega ühendust saadavuse kohta
141.70 €
172.87 € km-ga
lisa lemmikutesse




Maksmine
Maksa arvega, VISA credit card, Mastercard credit card

20000+ edukat tarnet üle kogu maailma
Tarneaeg ja -kulu:
Sihtkohariik
Albaania
Ameerika Ühendriigid
Angola
Araabia Ühendemiraadid
Argentina
Austraalia
Austria
Bahrain
Bangladesh
Belgia
Boliivia
Bosnia ja Hertsegoviina
Botswana
Brasiilia
Bulgaaria
Colombia
Costa Rica
Eesti
Egiptus
Elevandiluurannik (Cote D'Ivoire)
Fidži
Filipiinid
Gabon
Ghana
Gibraltar
Guadeloupe
Haiti
Hispaania
Holland
Hongkong
Horvaatia
Iirimaa
India
Indoneesia
Island
Israel
Itaalia
Jaapan
Jamaica
Jeemen
Jordaania
Kanada
Kenya
Kesk-Aafrika Vabariik
Kreeka
Küpros
Kuveit
Läti
Leedu
Liechtenstein
Lõuna-Aafrika
Lõuna-Korea
Luxembourg
Madagascar
Makedoonia
Malaisia
Maldiivid
Malta
Maroko
Mauritaanias
Mauritius
Mehhiko
Monaco
Nigeeria
Norra
Oman
Peruu
Poola
Portugal
Prantsuse Polüneesia
Prantsusmaa
Qatar
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
San Marino
Saudi Araabia
Seišellid
Serbia ja Montenegro
Singapur
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Sri Lanka
Suurbritannia
Šveits
Taani
Tai
Taiwan
Tšehhi Vabariik
Tšiili
Türgi
Ukraina
Ungari
Uus-Kaledoonia
Uus-Meremaa
Venezuela
Vietnam
Zambia
Zimbabwe
Express - 85 € (85 € km-ga)

Ametlik Hikvision Platinum partner
Püsikliendi Soodustused

14 Päeva Tagastus
Tagastada saab vaid mis on originaalpakendis ning kasutamata kaupa

AXIS T8611 SFP Module LC.LX is a small form-factor pluggable (SFP) transceiver that supplies network devices, such as a switches or routers, with a fiber optic network connection. It is industrial grade with a wide temperature range (between -40 °C to 65°C), and it includes loss of signal feature that enable network redundancy.

Complying with SFP Multisource Agreement (MSA), it is easy to install into compliant ports at any time without interrupting the online operation of the host equipment. Long wavelength (1,310 nm) FP laser diodes enable data transmission up to 10 km on a single-mode 9/125 μm optical fiber. The module is tested and verified with Axis products such as AXIS T8516 PoE+ Network Switch.

- Up to 10 km range

- Single-mode fiber

- Link-loss feature

- Industrial grade – extended temperature range

- Complies with SFP MSA





 
Expresstime OÜ koondab endas turvaala professionaale, kellel on mitmeaastane kogemus videovalve- ja turvasüsteemide müügi, projekteerimise ja paigalduse alal. Meie kodulehel paiknevast tootekataloogist leiate maailma kõige tuntumate tootjate uusimaid videovalve seadmeid ja tehnoloogiaid..
Info
Firmast
Kontaktid
Hulgimüük
Cookie Policy
Privaatsuspoliitika
Ostutingimused
Klienditugi
Garantii ja Tagastamine
Tehniline Tugi
Maksevõimalused
Järelmaks
Kohaletoimetamine
Foorum
Küsitlus
Kasuta promokoodi
töötlemine...

Sisestage promokoodi ja hinnad vastavate kaupade vähenevad automaatselt
Liitu uudiskirjaga
töötlemine...

Hoia end kursis uute toodete ja eripakkumistega
+372 55568231sales@megateh.eu
© Expresstime OÜ All rights reserved.